O mně – nás

Ladnost, křehkost a smyslnost, asi těmito slovy bych vystihla mé fotografie. Troufám si říci, že opravdu každá žena dokáže být krásná. Jak sama říkám, žena by měla být jemná, jedinečná, roztomilá, ale i vášnivá. Takto přistupuji ke každé své klientce, snažím se tyto vlastnosti najít a vzbudit v každé ženě, která se mi postaví před hledáček. Díky profesionalitě naší vizážistky Martiny Knížové a opravdu  širokému výběru stylingu se klientky vždy cítí skvěle a sebevědomě, ještě než se samotným focením začneme. Kromě portréních fotografíí žen se specializuji na fotografování těhotných žen, miminek, párů, rodin. 

Samozřejmostí je i reklamní činnost, pro řadu významných českých klientů jako jsou značky , Pandora Česká Republika, Koscom – největší český distributor hodinek Certina, pražský butik French Connection, Timo – český výrobce spodního prádla, Camp David – hlavní tváří zpěvák Michal David, přední distributor značky Ray Ban – Easy Optic, Miracle –  luxusní pražské cosmetické studio, BowTie – promo foto pro Foreo, Lilien czech – výrobce české bižuterie. Měla jsem také tu čest spolupracovat s tvářemi českého showbyznysu, mezi ty nejznámnější patří – zpěvák a skladatel Michal David, Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová, vtipné a kontroverzní trio – 3v1 (Martina Pártlové, Veronika Arichteva a Nikol Štíbrová), modelka a zpěvačka Jitka Boho, moderátorka a modelka Jitka Nováčková a Monika Leová, modelka Aneta Vignerová a mnoho dalších.

Proč píši o NÁS?  Součástí mého týmu nejsem pouze já, ale také má vizážistka a můj manžel, který se stará o videoprodukci a naše fenečka Cora, která vždy drží pozitivní náladu na focení 🙂

Krásný den, vaše Katka.